Start Nowych Treningów

Witam wszystkich

Osobiście zaczynam nowe TRENINGI kondycyjne i siłowe. Przybieramy masy, a to wszystko po co ? Mam zamiar zacząć coś nowego. Nowa dyscyplina w której mam nadzieję, że się sprawdzę, zobaczymy jak będzie – na tę chwilę lekka modyfikacja TRENINGÓW i zobaczymy co przyniesie każdy kolejny trening. Oczywiście moje postępy, jeżeli jesteście zainteresowani będziecie mogli śledzić na tym o to blogu.

Mimo, że jestem w pracy i sprzętu do ćwiczeń jest mało, możemy oczywiście improwizować. Ja też zrobiłem sobie małą improwizację i wykorzystałem dostępny sprzęt. Poza atlasem i prowizorycznym drążkiem do swoich stacji dołączyłem wiadra z farbą do pompek 🙂 worek materiałowy wypełniony piachem jako balast 🙂 liny cumownicze przywiązane do drzewa 😛 czy też kotwica do martwego ciągu, no i ogólnodostępny sprzęt taki jak piłka, hantle, ketball itp.

Więc jak to mówią dla chcącego nic trudnego. Każdy z nas może zacząć trenować – tylko PAMIĘTAJMY aby robić to z głową 🙂 w miastach powstaje więcej siłowni „pod chmurką” każdy z nas może z nich korzystać, więc wykorzystajmy to !!!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s